Prvenstvo Srbije 2014


30. 11. 2014.

SC Soko
Venac Petra Bojovića 11,
Sombor
 
Plasman naših članova:
Seniori (18 i više godina):
Individualno (IW):
Ivana Brzak - 1. mesto
Isidora Svitlica - 2. mesto
TRIO:
Antonela Parović, Dunja Plavšić, Nikolina Gašić - 1. mesto
Juniori (15 - 17 godina):
Individualno (IW):
Tijana Rudek - 1. mesto
TRIO:
Antonela Parović, Dunja Plavšić, Anita Spilkucić - 1. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno (IW):
Nina Stojanović - 1. mesto
Jelena Miljić - 3. mesto
TRIO:
Maša Čabarkapa, Adela Cucak, Jelena Miljić - 1. mesto
Anja Mišan, Teodora Sibinski, Nina Janković - 2. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
Individualno (IW):
Nikolina Kusturić- 1. mesto
Sofija Grujin- 2. mesto
Ana Danojević- 3. mesto
Isidora Ivanović- 4. mesto
GRUPA:
Ivanović, Kusturić, Grujin, Danojević, Vukasović - 1. mesto
Mlađi pioniri (7 - 9 godina):
Individualno (IW):
Mila Vukasović - 1. mesto
Ivana Vukašić Lovrić - 2. mesto
Sara Rađenović - 3. mesto
AERO Dance (Juniori):
Gaudium - 1. mesto

 

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.


Internacionalni turnir Memorial 2013


08. 12. 2013

Nova sala za ritmiku,
Fakultet za sport i fizičko vaspitanje (DIF)
Lovćenska 16
Novi Sad
 
Plasman naših članova:
Seniori (18 godina i stariji):
Individualno (IW):
Ivana Brzak - 1. mesto
Juniori (15 - 17 godina):
Individualno (IW):
Isidora Svitlica - 1. mesto
Nikolina Gašić - 2. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno (IW):
Adela Cucak - 1. mesto
Jelena Miljić - 2. mesto
GRUPA:
Salapura, Jović, Anđelković, Stojanović, Miljić - 1. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
Individualno (IW):
Nina Janković - 3. mesto
TRIO:
Anja Mišan, Teodora Sibinski, Nina Janković - 1. mesto
Mlađi pioniri (7 - 9 godina):
Individualno (IW):
Nikolina Kusturić - 1. mesto
Sofija Grujin - 2. mesto
Sara Redli - 3. mesto
Mila Vukasović - 4. mesto
GRUPA:
Redli, Kusturić, Grujin, Danojević, Vukasović - 1. mesto
AERO Dance (Juniori):
Gaudium 1 - 1. mesto
Gaudium 2 - 2. mesto

 

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.


Prvenstvo Srbije 2013


15. 06. 2013.

SC Soko
Venac Petra Bojovića 11,
Sombor
 
Plasman naših članova:
Seniori (18+):
Individualno (IW):
Ivana Brzak - 1. mesto
TRIO:
Ivana Brzak, Ana Stojšić, Isidora Svitlica - 1. mesto
Juniori (15 - 17 godina):
Individualno (IW):
Isidora Svitlica - 1. mesto
AERO Dance (AD):
Anita Spilkucić, Dunja Plavšić, Antonela Parović, Isidora Svitlica, Tijana Rudek, Nikolina Gašić, Ana Stojšič, Ivana Brzak - 1. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno (IW):
Tijana Rudek - 1. mesto
Adela Cucak - 2. mesto
Jelena Miljić - 4. mesto
TRIO:
Nina Stojanović, Adela Cucak, Ana Parović - 2. mesto
Dejana Salapura, Vida Jović, Jovana Anđelković - 3. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
TRIO:
Nina Janković, Teodora Sibinski, Anja Mišan - 1. mesto
Mlađi pioniri (8 - 10 godina):
Individualno (IW):
Mila Vukasović - 1. mesto
Nikolina Kusturić - 2. mesto
Sofija Grujin - 4. mesto
Sara Redli - 5. mesto
TIM AEROBIK - B Program:
JUNIORI:
Prvo mesto.

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.


Internacionalni turnir Memorial 2012


08.- 09. 12. 2012

Nova sala za ritmiku,
Fakultet za sport i fizičko vaspitanje (DIF)
Lovćenska 16
Novi Sad
 
Plasman naših članova:
Juniori (15 - 17 godina):
Individualno (IW):
Isidora Svitlica - 1. mesto
Ivana Brzak - 2. mesto
Nikolina Gašić - 3. mesto
TRIO:
Ivana Brzak, Ana Stojšić, Isidora Svitlica - 1. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno (IW):
Tijana Rudek - 1. mesto
Dunja Plavšić - 2. mesto
TRIO:
Salapura, Jović, Anđelković - 1. mesto
GRUPA:
Gašić, Antonela Parović, Gajić, Rudek, Plavšić - 1. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
Individualno (IW):
Maša Čabarkapa - 1. mesto
Adela Cucak - 2. mesto
Ana Parović - 3. mesto
TRIO:
Maša Čabarkapa, Ana Parović, Nina Stojanović - 1. mesto

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.


Prvenstvo Srbije 2012


23. 06. 2012.

Pozorište mladih
Velika Scena
Ignjata Pavlasa 8, Novi Sad
 
Plasman naših članova:
Seniori (18+):
Individualno (IW):
Dajana Janović - 1. mesto
Juniori (15 - 17 godina):
Individualno (IW):
Isidora Svitlica - 1. mesto
Ivana Brzak - 2. mesto
TRIO:
Ivana Brzak, Ana Stojšić, Isidora Svitlica - 1. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno (IW):
Tijana Rudek - 1. mesto
Anita Spilkucić - 2. mesto
Dunja Plavšić - 3. mesto
Milana Nikolić - 4. mesto
Nevena Nikolić - 5. mesto
TRIO:
Antonela Parović, N. Nikolić, Gajić - 1. mesto
GRUPA:
Gašić, M. Nikolić, Antonela Parović, Spilkucić, Gajić, Rudek, Plavšić - 1. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
Individualno (IW):
Maša Čabarkapa - 1. mesto
Adela Cucak - 2. mesto
Ana Parović - 3. mesto
GRUPA:
Čabarkapa, Ana Parović, Cucak, Jović, Stojanović, Anđelković - 1. mesto
B Program:
PIONIRI I JUNIORI:
Prvo i drugo mesto u obe kategorije.

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.


grb

 

Prvenstvo Vojvodine 2011


18. 12. 2011.

SPC Vojvodina
Velika sala za borilačke veštine
Sutjeska 2, Novi Sad
 
Plasman naših članova:
Seniori (18+):
Individualno (IW):
Maja Golubović - 1. mesto
Juniori (15 - 17 godina):
Individualno (IW):
Ivana Brzak - 1. mesto
Isidora Svitlica - 2. mesto
Ana Stojšić - 3. mesto
TRIO:
Ivana Brzak, Ana Stojšić, Isidora Svitlica - 1. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno (IW):
Tijana Rudek - 1. mesto
Anita Spilkucić - 2. mesto
Nikolina Gašić - 3. mesto
GRUPA:
Gašić, M. Nikolić, Parović, Spilkucić, Gajić, Rudek - 1. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
Individualno (IW):
Nevena Nikolić - 1. mesto
Milana Nikolić - 2. mesto
Adela Cucak - 3. mesto
Jovana Anđelković - 4. mesto
Mlađi pioniri (9 - 11 godina):
Individualno (IW):
Maša Čabarkapa - 1. mesto
Ana Parović - 2. mesto
B Program:
12 do 17 godina:
Mila Popović, Vida Jović, Nina Stojanović, Dušica Ilić, Dragana Tomić, Marina Golubović, Violeta Bazić - 1. mesto

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.


Prvenstvo Srbije 2011


18. 06. 2011. u 18h

SPC Vojvodina
Velika sala za borilačke veštine
Sutjeska 2, Novi Sad
 
Plasman naših članova:
Seniori (18+):
Individualno (IW):
Ivana Đurđević - 1. mesto
Dajana Janović - 2. mesto
Juniori (15 - 17 godina):
Individualno (IW):
Ivana Brzak - 1. mesto
Isidora Svitlica - 2. mesto
TRIO:
Ivana Brzak, Ana Stojšić, Isidora Svitlica - 1. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno (IW):
Dunja Plavšić - 1. mesto
Anita Spilkucić - 2. mesto
Una Gajić - 3. mesto
GRUPA:
Parović, M. Nikolić, Plavšić, Spilkucić, Gajić, Rudek - 1. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
Individualno (IW):
Tijana Rudek - 1. mesto
Milana Nikolić - 2. mesto
Adela Cucak - 3. mesto
Nevena Nikolić - 4. mesto
Jovana Anđelković - 5. mesto
GRUPA:
Čabarkapa, N. Nikolić, Anđelković, Cucak, Salapura, Jović, Parović - 2. mesto
Mlađi pioniri (9 - 11 godina):
Individualno (IW):
Maša Čabarkapa - 1. mesto
Ana Parović- 2. mesto
B Program:
12 do 17 godina - 2. mesto
7 do 11 godina - 1. mesto

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.


grb

 

Prvenstvo Vojvodine 2010


18. 12. 2010. u 13h

SPC Vojvodina
Velika sala za borilačke veštine
Sutjeska 2, Novi Sad
 
Plasman naših članova:
Juniori (15 - 17 godina):
Individualno (IW):
Ivana Brzak- 1. mesto
Ana Stojšić- 2. mesto
TRIO:
Ivana Brzak, Ana Stojšić, Isidora Svitlica - 1. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno (IW):
Isidora Svitlica - 1. mesto
Nikolina Gašić - 2. mesto
Antonela Parović- 3. mesto
TRIO:
Nikolina Gašić, Antonela Parović, Dunja Plavšić - 1. mesto
Dejana Salapura, Vida Jović, Adela Cucak - 3. mesto
GRUPA:
Gašić, M. Nikolić, Plavšić. Spilkucić, Gajić, Rudek - 1. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
Individualno (IW):
Tijana Rudek - 1. mesto
Milana Nikolić - 2. mesto
Anita Spilkucić - 3. mesto
Dunja Plavšić- 4. mesto
Una Gajić - 5. mesto
Nevena Nikolić - 6. mesto
Dejana Salapura - 7. mesto
Vida Jović - 8. mesto
Individualno (IM):
David Žmukić - 1. mesto
Mlađi pioniri (9 - 11 godina):
Individualno (IW):
Adela Cucak - 1. mesto
Maša Čabarkapa - 2. mesto
Ana Parović - 3. mesto
Jovana Anđelković - 4. mesto

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.


Prvenstvo Srbije 2010 - Aerobna gimnastika

16. 06. 2010.
Gimnazija Laza Kostić, Novi Sad

DajanaSRB2010

Fotoalbum Prvenstvo Srbije 2010

 

Plasman naših članova:

Seniori (18+):
Individualno:
Kristina Berček 2. mesto
Juniori (15 - 17 godina):
Individualno:
Dajana Janović - 1. mesto
Ivana Brzak - 2. mesto
Ana Stojšić - 3. mesto
TRIO:
Ivana Brzak, Ana Stojšić, Isidora Svitlica - 1. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno:
Isidora Svitlica - 1. mesto
Antonela Parović - 3. mesto
Nikolina Gašić - 4. mesto
TRIO:
Nikolina Gašić, Antonela Parović, Dunja Plavšić - 1. mesto
Milica Stepanović, Una Gajić, Isidora Vasić, -3. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
Individualno:
Tijana Rudek - 1. mesto
Dunja Plavšić - 2. mesto
Milana Nikolić - 3. mesto
Anita Spilkucić - 4. mesto
Nevena Nikolić - 5. mesto
Una Gajić - 6. mesto
TRIO:
Milana Nikolić, Anita Spilkucić, Tijana Rudek - 1. mesto
Dejana Salapura, Vida Jović, Adela Cucak - 4. mesto
Mlađi pioniri (9 - 11 godina):
Individualno:
Dejana Salapura - 1. mesto
Adela Cucak - 2. mesto
Vida Jović - 3. mesto
Violeta Bazić - 4. mesto

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.

 


grb

 

Prvenstvo Vojvodine u Aerobnoj gimnastici

Novi Sad, 12. 12. 2009. godine

Gaudium Trio

 
Plasman naših članova:

Juniori (15 - 17 godina):
Individualno:
Maja Golubović 1. mesto
Dajana Janović 2. mesto
Kadeti (12 - 14 godina):
Individualno:
Ivana Brzak - 1. mesto
Ana Stojšić - 2. mesto
TRIO:
Ivana Brzak, Ana Stojšić, Isidora Svitlica - 1. mesto
Pioniri (10 - 12 godina):
Individualno:
Nikolina Gašić - 2. mesto
Dunja Plavšić - 3. mesto
TRIO:
Nikolina Gašić, Antonela Parović, Dunja Plavšić - 1. mesto
Pioniri (9 - 11 godina):
Individualno:
Tijana Rudek - 1. mesto

Čestitamo takmičarima našeg kluba, kao i ostalim takmičarima, na osvojenim odličjima.

 


 

Gimnastičke federacije

Razno

Gaudium Media